Contact | De Groote Heide

Contact

 

Contactgegevens De Groote Heide

Evenement of nieuwsbericht aanmelden
 

Postadres  

De Groote Heide
Cranendonck 10
6027 RK Cranendonck

 

Directeur a.i./ projectleider gebiedsontwikkeling

Chris Sandkuijl chris.sandkuijl@valkenswaard.nl                                                                  06-18302192

 

Projectleider gebiedspromotie

Jos Tielen
jos.tielen@degrooteheide.eu
06-22399971

 

Contactpersonen gemeenten

Cranendonck
Lotte Jansen
lotte.jansen@a2samenwerking.nl

Hamont-Achel
Marina Rijken
mrijken@hamont-achel.be

Neerpelt
Annemie Aerts
annemie.aerts@neerpelt.be

Valkenswaard
Joyce van Doremalen
jdo@valkenswaard.nl

Eindhoven
Job van Lier
j.van.lier@eindhoven.nl

Heeze-Leende
Ester Van Sambeeck
e.v.sambeeck@heeze-leende.nl

 

Heb je een vraag over De Groote Heide of wil je meer weten over de mogelijkheden? Zie je kansen en wil je hierover sparren? Neem dan contact met ons op. Dat kan via info@degrooteheide.eu of via onderstaand contactformulier.

 

Voor foto's, informatie, logo's, fonts en templates, kijk dan op onze huisstijlpagina.

Ik ga akkoord met het privacybeleid.


Vergeet niet om akkoord te gaan met ons privacybeleid
Sitemap
x
Wij gebruiken cookies. Klik hier voor meer info.