Kopij aanleveren | De Groote Heide

Kopij aanleveren

Contactgegevens De Groote Heide

Naar het contactformulier
 

Projectleider

Jos Tielen
jos.tielen@degrooteheide.eu
06-22399971

Postadres
De Groote Heide
t.a.v. Jos Tielen
Postbus 90150
5600 RB Eindhoven

Contactpersonen gemeenten

Cranendonck
Chantal Storms
c.storms@cranendonck.nl

Hamont-Achel
Marina Rijken
mrijken@hamont-achel.be

Neerpelt
Annemie Aerts
annemie.aerts@neerpelt.be

Valkenswaard
Joyce van Doremalen
joyce.van.doremalen-olde-agterhuis@valkenswaard.nl

Eindhoven
Job van Lier
j.van.lier@eindhoven.nl

Heeze-Leende
Ester Van Sambeeck
e.v.sambeeck@heeze-leende.nl

 

Heb je een evenement of een nieuwsbericht dat goed op deze site zou passen. Vul dan onderstaand formulier in. De redactie zal je formulier beoordelen en eventueel contact opnemen. 

evenement nieuws




Afbeelding toevoegen (maximaal ..MB)
Sitemap
x
Wij gebruiken cookies. Klik hier voor meer info.